Правила прийому до школи

До першого класу школи приймаються діти, які проживають на  території обслуговування школи. А також діти з територій обслуговування інших шкіл, якщо батьки чи особи, які їх замінюють, виявлять таке бажання.

Необхідні документи

1.    Заява батьків
2.    Копія свідоцтва про народження дитини
3.    Медична довідка встановленого зразка
4.    Особова справа (крім дітей, які приходять у перший клас)
5.    В навчальний заклад II ступеня – документ про відповідний рівень освіти

Вступ до освітнього закладу в Україні є безкоштовним. Усім батькам слід пам’ятати, що держава гарантує як громадянам України, так і іноземним громадянам та особам без громадянства, які перебувають на території України на законних підставах, доступність і безоплатність здобуття повної загальної середньої освіти в державних і комунальних навчальних закладах. Якщо керівництвом як умова для вступу до школи державної або комунальної форми власності ставиться внесення певної суми грошей, знайте — такі дії незаконні і ви можете звернутися зі скаргою до засновника (районної ради) та в правоохоронні органи.
— Доступ до якісної освіти дітей з особливими освітніми потребами

У разі звернення про необхідність навчання особи з особливими освітніми потребами або її батьків, школа готова утворити  інклюзивну групу або клас.

Готовність дитини до школи: складові успішного навчання   https://docs.google.com/document/d/1B8qFKelv0664t0MgLdnmWTjbMxbJ3miBWpVRxaBaoio/edit

Необхідність отримання додаткових освітніх послуг, понад навчального плану, у вигляді гуртків, секцій, факультативів і т. д. і т.п., залишається на розсуд батьків. Питання надання таких послуг, їх вартість, порядок надання та оплати вирішується Радою школи, педагогічною радою та затверджується наказом директора школи.

У 2017-2018 н.р. такі послуги освітнім закладом не надаються.