31 жовтня 2019 року учні, батьки, вчителі Карівської школи здійснили краєзнавчо-історичну подорож чудовими місцинами, знаними багатовіковою історією, культурою та архітектурою.

П'ятикласники Карівської школи відвідали кімнату-музей о. В. Матюка.

Упорядкування пам'ятників, братських могил - наш обов'язок перед

20 жовт. 2019

Гра-змагання "Козацькі розваги", яка була організована та проведена 18 жовтня, у Карівській ЗШ l-ll ст.

Учасниками гри, спортивних змагань, конкурсів, вікторин, були учні 5-9 кл.
11 жовт. 2019

Напередодні святкування Дня захисника України, Дня створення української повстанської армії та Дня українського козацтва, 11 жовтня у Карівській ЗШ l-ll ст. відбулась історико-літературно-музична комп

де участь взяли учні 5-9 класів. Людина нерозривно пов'язана з минулим свого народу, його історією, і сьогодні ми перегорнули одну із сторінок нашого славного минулого. Школярі ознайомилися з традиціями, звичаями, побутом, українського козацтва, з історією боротьби України, з історичним минулим українського народу, декламували гарні вірші, співали патріотичні пісні, переглянули відео, намалювали малюнки до свята, зіграли сценку. Історією виникнення УПА в с.Карові, також поділився і наш односельчанин Степан Івасейко, поет, художник, скульптор, громадський діяч, який був присутній на нашому святі.
9 жовт. 2019

Сьогодні, 9 жовтня в Карівській ЗШ l-ll ст. відбулася зустріч з письменницею, волонтером Оксаною Карнагою.

Пріоритетом літературного життя пані Оксани Карнаги є просвітницька робота, метою якої є виховання національно - свідомого молодого покоління, збагачення духовного світу і високої моральності. Вона є автором 23 видань, зокрема поезії, гумору, історичних книг, оповідань, дитячих книг. Тепло і гостинно пройшла зустріч з дітьми та педагогічним колективом у школі.
6 жовт. 2019

Вітаємо з Днем вчителя!

Від усієї душі дякуємо вам за цю почесну і шановну працю. Дякуємо за наші знання, наші майбутні успіхи і досягнення. Ваші слова назавжди збережуться в наших думках, а Ваша доброта — у наших серцях.
30 вер. 2019

Перше знайомство учнів 1 класу з шкільною бібліотекою!

30 вер. 2019

Вже вкотре в місцевості села Іваньки відбуваються урочистості з нагоди вшанування пам'яті про спалене село, яке 1944р. було знищене більшовицькими збройними силами.

29 вересня 2019р. діти та вчителі Карівської школи взяли участь у районному, дитячо-юнацькому фестивалі мистецтв "Сурми звитяги", з метою проведення відбіркового етапу конкурсу, мистецької акції Повстанська ватра". Пам'ятаймо історію, у цьому наша правда, сила і вічність.
28 вер. 2019

27 вересня у Карівській ЗШ l-ll ст. була проведена виховна година "Булінг у дитячому середовищі, причини, наслідки та шляхи його подолання", в тиждень запобігання та протидії поширення булінгу.

З метою ознайомлення учнів 5-9класів з поняттям булінгу, формами та структурою, його видами та проявами, вирішенням конфліктних ситуацій, оволодіння інформацією про юридичний захист.