Матеріально -технічне забезпечення

МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАКЛАДУ

Матеріально-технічна база школи включає одну будівлю (корпус, в якому навчаються учні 1-9 класів) , споруди – 2 штуки (котельня, підсобне приміщення), землю – __ га (під будівлями та спорудами, шкільним подвір’ям), на території школи розташований спортивний та географічний майданчики, інші матеріальні цінності, вартість яких відображено у балансі школи.

Заклад нараховує 13 навчальних приміщень, учні школи І ступеня працюють у 4-х кабінетах, а учні школи І-ІІ ступенів працюють за кабінетною системою:

- 1 кабінет української мови та літератури;

- 1 кабінет математики;

- 1 кабінет зарубыжної літератури;

- 1 кабінет історії та  географії;

--1 кабінет англійської мови;

- 1 кабінет біології;

- 1 кабінет фізики;

- 1 спортивна зал;

- 1 майстерня.

Навчальний заклад має актову залу, книгосховище, бібліотеку, кабінет  директора, кабінет заступника директора, учительську,  роздягальні, хорчоблок,шкільну їдальню.

Кожен навчальний кабінет має паспорт, в якому відображені загальні санітарно-гігієнічні умови приміщення кабінету, організація робочих місць, режим роботи кабінету, перелік методичної літератури, дидактичний та роздатковий матеріал, наочні посібники та технічне обладнання, постійні і змінні експозиції, в більшості кабінетів систематизовано навчально-методичне забезпечення.

Для забезпечення навчально-виховного процесу в школі є такі ТЗН: 3 комп'ютерів (1 - в кабінеті  фізики, 1 - в кабінеті адміністрації), музичний центр, проектор, 1-проекційна дошка, магнітофон.

Всі кабінети, де проводяться навчальні заняття, відповідають Положенню про навчальні кабінети загальноосвітніх навчальних закладів, яке затверджене наказом МОН України за № 601 від 20.07.2004 р., Державним санітарним правилам і нормам влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу, які погоджені листом МОН України від 05.06.2001 р. за № 1/12-1459, в них створені необхідні умови для занять.