12 трав. 2015

виступ до Дня пам"яті та примирення

День па́м'яті та прими́рення — пам'ятний день в Україні, який відзначають 8 травня, в річницю капітуляції нацистської Німеччини (цю подію прийнято розглядати як символ перемоги над нацизмом). Відповідно до указу Президента України, підписаного 2015 року, метою відзначення є «гідне вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та висловлення поваги усім борцям проти нацизму»
5 трав. 2015

Впорядкування пам"ятників

Прибирання біля пам"ятника "Героям Слава"
29 квіт. 2015

Відбулась лінійка присвячена Чорнобилю

орнобильська АЕС (51°23′22″ пн. ш. 30°05′59″ сх. д.) розташована в Україні поблизу міста Прип'ять, за 18 кілометрів від міста Чорнобиль, за 16 кілометрів від білоруського кордону і за 110 кілометрів від Києва. До аварії на станції використовувалися чотири реактори РБМК-1000 (реактор великої потужності канального типу) з електричною потужністю 1000 МВт (теплова потужність 3200 МВт) кожен. Ще два аналогічні реактори будувалися. ЧАЕС виробляла приблизно десяту частку електроенергії України.
28 квіт. 2015

Сьогодні Всесвітній день охорони праці

Всесвітній день охорони праці Міжнародна організація праці (МОП) оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці для того, щоб привернути увагу світової громадськості до масштабів проблеми, а також до того, яким чином створення та просування культури охорони праці може сприяти зниженню щорічної смертності на робочому місці. Вперше він відзначався у 2003 році.
21 квіт. 2015

"Великодня казка"

Великдень - одне з найсвятіших, найрадісніших і найбільших свят християн.
14 квіт. 2015

"Великодня казка"

17 квітня відбудиться імпровізація великоднього свята
4 квіт. 2015

Закінчення 2014/15 навчального року

інформація про закіечення навчального року
31 бер. 2015

ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ У ШКОЛІ "Наша безпека - у наших руках"

Безпека – це життя людини, Безпека – це наше майбуття. Прийміть до серця світ природи – Прекрасне буде всіх життя
31 бер. 2015

Меморіал воїнів австрійської і російської армій, які загинули в роки І світової війни (пам., 1996, пісковик, мармур)

Військовий меморіал. Він розташований неподалік села Гійче, біля лісу, на цьому місці де 7 вересня 1914 року відбувся бій між Другим полком Тірольських Цісарських стрільців з частинами російської армії. Меморіал складається з двох дільниць - австрійської та російської - розділених лісовою дорогою та обнесених муром. Згідно архівних досліджень на австрійській частині цвинтаря захоронено 800 воїнів, з яких відомі прізвища 13 офіцерів і 90 воїнів. На російській частині поховано 300 воїнів, серед яких 6 офіцерів. Меморіал збудований в 1917 році, реконструйований в 1924-1927 рр. Тепер відновлений на кошти Тірольського відділення організації "Австрійський Чорний хрест"
26 бер. 2015

Літературно- музична композиція "Тарас Шевченко - художник з душею поета "

Місяць березень - місяць Шевченківських днів.