20 бер. 2015

Учні 9 класу 19.03.2015 н.р. на лісових угіддях провели насадження дерев.

Засадили 1 гектар землі
10 бер. 2015

Вечір до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні

Героїчна Сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями. Гіркі події сьогодення не могли залишити байдужими школярів Карівської загальноосвітньої школи: 5 березня відбувся сумний вечір присвячена пам’яті Героїв Небесної Сотні. Учні декламували чуттєві поезії виконували пісні , в яких відчувалися біль, смуток і скорбота. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих, які віддали своє життя за перемогу правди над несправедливістю, за людську гідність і щасливе майбутнє свого народу. Зі сльозами на очах присутні слухали пісню «Мамо, не плач…». За допомогою відеофільму діти школи ще раз мали можливість пережити події на Майдані, які сколихнули весь світ рік тому. Почуття єдності та національного українського духу об’єднало учнів та вчителів під час виконання Гімну «Ще не вмерла Україна». Світлою молитвою за свою Батьківщину та патріотичними закликами завершився цей виховний вечір.
5 бер. 2015

Результати акції Листівка солдату !!!

Я дякую всім учням за роботи, ви молодці !!!!
20 лют. 2015

До міжнародного дня рідної мови

Відбувся святковий захід "Рідна мово, звуки в нашім домі" У святі взяли участь учні 1-9 класів
30 січ. 2015

Шкільна лінійка "Герої Крут- для нащадків взірець"

29 січня відбулась лінійка вшанування пам"яті юнаків, які героїчно загинули у бою під Крутами 29 січня 1918 року.
18 лист. 2014

"Лінійка присвячена дню пам"яті жертв голодомору"

Відбудиться 25.11.2014 н.р.
31 січ. 2014