15 лют. 2019

У день народження видатного композитора отця Віктора Матюка 14 лютого був проведений виховний захід "Він піснею будив народ". Учні 5 - 7 класів мали змогу відвідати кімнату-музей о. В.Матюка. Семикла

Зрадів, здається, сам народний співець, задоволено усміхнувшись з авторського портрета. Правда, цього ніхто не замітив... І тихо промовив: "Щиро вдячний, дорогі мої нащадки". Звичайно, цього ніхто не чув...
14 лют. 2019

До дня Валентина

Вже давно стало традицією в нашій школі святкувати день Валентина. Зранку у школі працювала" Пошта Валентина", завдяки якій усі бажаючі могли виразити свою симпатію вітальною листівкою. Відбувся конкурс між класами на кращу валентинку, у виготовлен-ня якої діти вкладали частинку своєї душі, доброти і кохання.
12 лют. 2019

12 лютого учні та вчителі нашої школи відвідали Хоспіс в м. Угнів

щоб подарувати маленьке концертне свято цим стареньким людям. Щоб вони відчули себе потрібними та не покинутими, розвеселити, потішити їх. Ці старенькі, гідні поваги і шани. " Вони надихають любити своє життя, цінувати кожну хвилину. Вони - дивовижні, дякуємо їм за це!"
22 січ. 2019

Флешмоб

учні 7 класу Карівської ЗШ І-ІІ ст. "В єдності сила народу" до 100-річчя з Дня Соборності України.
27 груд. 2018

27 грудня 2018 р. в Карівській ЗШ l-ll ст. відбулися новорічно-різдвяні зустрічі.

З Новим Роком та Різдвом Христовим вітали учні 5-8 класів. Затишна святкова атмосфера, приміщення прикрашене різдвяною атрибутикою, (новорічними віночками, сніговичками, аплікацією поросяток які символізують прийдешній рік, сніжинками, янголятками), на вікнах витинанки з зимовими пейзажами .
26 груд. 2018

Учні 6 класу КарівськоїЗШ І-ІІст вирішили перевірити свої екологічні знання.

Вони взяли участь у всеукраїнському конкурсі " Екологічна грамотність". Конкурс сприяє розвитку творчих здібностей дітей, виховує любов до природи,формує навички екологічної культури, плекає вміння уважно ставитися до потреб наших менших братів. Після проходження конкурсу учні отримали дипломи, а також -привітання від директора школи Кушнір О.М.
24 груд. 2018

Місто зустріло передріздвяним настроєм

Незабутню і дивовижну подорож організували вчителі і батьки для учнів Карівської школи до славного Львова
19 груд. 2018

Ось так наші учні потішили нас гарним виступом на святі «Ніч перед Миколаєм»

Для всіх дітей Карівської школи, які поводилися в цьому році добре, святий Миколай приготував гостинці. Він знає, хто був слухняним і радував своїх батьків та вчителів, і знає, хто який подарунок заслужив.
15 груд. 2018

"Наші права - щасливе майбутнє".

Під час Всеукраїнського тижня права, до нас у школу завітала Тарасенко С. В. Головний спеціаліст Соснівського бюро правової допомоги, яка провела з дітьми правопросвітницький захід до Міжнародного дня прав захисту людини.
6 груд. 2018

У нашій школі був проведений виховний захід присвячений Дню Збройних Сил.

Шостий день зими, шостий день грудня, а це означає, що весь український народ, вшановує своїх захисників і відзначає День Збройних Сил України.