25 жовт. 2018

До уваги учні Карівськоі школи, які брали участь у конкурсі “Безпечний інтернет

Упорядкування шкільної території

учні Карівськоі школи упорядкували шкільну територію, а також могили Січовим стрільцям та В.Матюка, О.Сиротинського на місцевому цвинтарі.

Ми на жолудях:)))

Учні нашої школи з радістю допомагають лісникам. Нещодавно діти заготовляли жолуді для посадки. З них виросте новий дубовий гай. Ми любимо природу
20 жовт. 2018

Учні Карівської школи мали гарну подію прийняти у себе в школі подорожуючий образ Белзько (Ченстоховської) Богородиці, який сім років поспіль ходить у прощу до Ченстохова(Польща). Вихованці, учителі спільно з о.Богданом Гриндою провели молитву та послухали коротеньку історію про Чудотворну ікону.
19 жовт. 2018

День Захисника України відзначили у Карівській школі.

Вихованці демонстрували свої знання про козаків, фізичну підготовку,охоче брали участь у різних конкурсах,змаганнях, квесті та підтвердили, що є гідними синами та доньками України та славного козацького роду.
14 жовт. 2018

Вшанування свята Покрови Пресвятої Богородиці та відзначення Дня захисника України

Щорічно учні Карівської школи беруть участь у вшануванні пам'яті Наших Героїв
14 вер. 2018

Квітковий вернісаж

Вже стало доброю традицією в нашій Карівській ЗШ-І ІІ ст. проводити у вересні виставку «Квітковий вернісаж».
1 вер. 2018

в Нову школу з Новими силами !
18 квіт. 2018

Сьогодні 28 березня ми спільно з шкільним бібліотекарем Пігурою М.П.,провели захід"Кращий читач року"

,під час якого учні 6,7 класів прийняли участь в різноманітних конкурсах і вікторинах.Жюрі у складі Гнідець М.Я.та Пігури М.П визначили переможців першого туру.Ними стали учениця 6 класу Пігура Я. І учениця 7 класу Олесько І.І.Переможці отримали нагороди: книги.У квітні вони мають змогу поїхати в Сокальську дитячу бібліотеку,шоб прийняти участь у другому турі.Дякуємо всім за учасникам,за участь.
9 квіт. 2018

,, Великдень!Великдень! Це радісне свято!!!

Це втіха приходить до кожної хати! Душа від гріхів, як від бруду звільнилась І віра у краще в серця вселилась!!!,, Христос Воскрес!!!Воістину Воскрес!!! З великою радістю та шаною у нашому селі Карів на Великодні свята вшановують світлу пам'ять о. Віктора Матюка. Від старшого до наймолодшого покоління водять його чудові та милозвучні гаївки.