24 лют. 2018

Ось і закінчився тиждень " У світі цікавої інформатики" !

Разом із членами учнівського самоврядування донесли до наших учнів цікаві факти, історії про відомих людей у інформатиці, хакерів; а ще були вірші, відео, загадки анекдоти, конкурси
21 лют. 2018

21 лютого - у Карівській школі проводились заходи до Міжнародного дня рідної мови.

9клас
21 лют. 2018

20 лютого до бібліотеки завітали першокласники.

Вони ознайомилися з бібліотекою і поринули у чарівний світ природи переглянувши віртуальну мандрівку"Природничими музеями України",яку їм підготувала і провела вчитель Пігура М.П.Нам приємно було спостерігати,як діти знаходили іграшкових тваринок на виставці іграшок і порівнювали їх з експонатами музеїв.Діти оглянули книги про природу,перегляд яких їм було проведено під час мандрівки.
21 лют. 2018

Сьогодні 21 лютого бібліотека підготувала і спільно з вчителем Осьміловською С.К. та учнями 4 класу провели круглий стіл "Мова-дзеркало душі".

Чим для тебе є рідна мова,твоє ставлення до рідної мови, мова і сьогодення -на ці та на багато інших запитань про мову учні знайшли відповіді під час нашого заходу.Діти переглянули смішні картинки, які раз і назавжди викорінять русизми з їхньої мови.На заході були представлені плакати з висловами про мову.

20 лютого у нашій школі відбувся захід вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні

Вони віддали своє життя під час Революції Гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року) відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.
15 лют. 2018

14 лютого - День Святого Валентина

у цей холодний лютневий день на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики.
15 лют. 2018

Традиційно стало у нашій школі проводити захід 14 лютого до Дня народження Віктора Матюка.

Відомого українського композитора, священика і фольклориста.Учні Карівської школи спільно з бібліотекою провели виховний захід.
31 січ. 2018

у нашій школі 30 січня відбувся круглий стіл присвячений тематиці ,,Битва під Крутами,,.

Учні обговорювали і приводили цікаві приклади та факти історичної події,а також дискутували і доповідали на підготовлені для них питання стосовно теми.
30 січ. 2018

До 100-річчя бою під Крутами.

29 січня у Карівській школі відбувся виховний захід
24 січ. 2018

День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель.

22 січня вихованці нашої школи провели захід до Дня Соборності України.