29 бер. 2018

Сьогодні, бібліотека прийняла участь у майстер-класі "Декоруємо великодні кошички"

Ми провели спільно з вчителем Гнідець М. Я.,під час уроків трудового навчання.Діти самі фантазували як прикрасити свої кошички а також навчалися від нас як можна задекорувати кошички,які є в них вдома.Ми використовували для прикрас лише те що в нас було,так що не судіть нас строго,бо ми дуже старалися.Дітям дуже сподобалося і вони задоволені своїми витворами мистецтва.
23 бер. 2018

Тиждень дитячого читання продовжується.

Сьогодні 23 березня,бібліотека долучилася до перегляду відео-презентації "Книга всюди поруч з нами",яку підготувала і провела шкільний бібліотекар Пігура М.П. Діти пригадали історію виникнення книги,побачили музеї та пам'ятники книг а також побачили різні цікавинки у вигляді книг. У перегляді прийняли участь учні 6-7 класів,а мною було оформлено і проведено перегляд книг з книжкової виставки
21 бер. 2018

Літературний акорд"Чарівні звуки поезії"

Підготувала бібліотека с.Карів вдало поєднався з уроком трудового навчання,під час якого вчитель Гнідець М.Я.навчала дітей виготовляти квіти з паперу. Під час такого креативного заходу діти ознайомилися з поезією трьох поетів,яка звучала у відеозаписі.Вірші "Доля"Ліни Костенко і "Доля" Т.Шевченка спонукали до роздумів над долею кожного з нас а поезія Наталі Забілої повернула всіх у босоноге дитинство.Отак цікаво і просто поезія у творчість перейшла і на столі ніжним цвітом розцвіли квіти зроблені руками учнів -шестикласників. Ось так у нас пройшов всесвітній день поезії
21 бер. 2018

Карівській школі відбулося шевченківське свято. У ньому взяли активну участь учні 5-6 кл

На свято завітав почесний гість Степан Івасейко, відомий художник, поет, громадський діяч. Ведучими були Потятинська Христина і Пігура Яна. На святі презентували живописні роботи Степана Івасейка, Андрія Ментуха, Тараса Гайди, Стецика Ростислава. Вчитель музики Піддубчишин Надія Іванівна підготувала чудовий музичний супровід пісень. Керівник проекту- Потятинська Надія Адамівна. Дякую всім, хто взяв участь у заході!!!)))
19 бер. 2018

Незважаючи на снігопад у м.Львові 18-го березня матч чемпіонату України з футболу НК “Верес” Рівне vs ФК “Зоря” Луганськ, який відбувся на “Арені Львів” приніс дітям з Сокальського р-ну Львівської обл

А уже після завершення футбольного поєдинку дітей очікував такий бажаний сюрприз. В присутності лідерів Української Премєр-ліги, воротаря “Зорі”-Андрія Луніна та гравців НК “Верес” капітана команди-Сергія Борзенко і воротаря -Олександра Бандури, юні любителі футболу отримали в подарунок футбольні м’ячі від Благодійного Фонду "Розвиток футболу України"!
18 бер. 2018

Відеозвіт

До уроку духовності "Молитвою Тебе вітаєм мати"
16 бер. 2018

У нашій школі пройшов урок духовності "Молитвою Тебе вітаєм мати",який підготувала і провела вчитель Климчак М.Є.та педагог-організатор Піддубчишин Н.І.

Учні,які прийняли участь в заході декламували вірші і співали пісні про Матір Божу а також розповіли присутнім про всі свята в році,під час яких вшановують Пречисту Діву Марію.Бібліотекар школи та сільської бібліотеки оформили книжкову виставку по темі заходу та зробили перегляд літератури представленої на виставці.
26 лют. 2018

Напередодні 147-ої річниці від дня народження Лесі Українки ....

В бібліотеці була оформлена виставка-портрет "Я маю в серці те ,що не вмирає" а 26 лютого бібліотека спільно з шкільною бібліотекою провели конкурс читців поезії письменниці.У конкурсі прийняли участь учні 4-5 класів.Присутні переглянути презентацію про життя та творчість Лесі Українки та взяли участь у вікторині "Що пам'ятаю про Лесю Українку".Переможцем конкурсу на краще читання вірша стала Каміла Пігура.
25 лют. 2018

Флеш - моби до тижня інформатики у школі "Я люблю інформатику"

5-8 класи
25 лют. 2018