5 груд. 2018

Плавання

3 груд. 2018

03 грудня українське суспільство разом зі світом співтовариством відзначає Міжнародний день інвалідів, день нагадування людству про милосердя, увагу та любов до людей які потребують захисту, підтримки

На виконання наказу відділу освіти Сокальської РДА від 27.11.2018р. "Про відзначення Міжнародного дня інвалідів в навчальних закладах району". З метою формування толерантного ставлення до дітей та громадян з інвалідністю, сприйняття їх як рівноправних членів суспільства та з нагоди відзначення в Україні Міжнародного дня інвалідів.
30 лист. 2018

Сьогодні дівчатка 7 і 8 класів Карівської школи мали змогу відвідати чудову Людину безмежної сили волі Олю Яремчук.

Невтомна трудівниця провела цікавий майстер-клас з виготовлення прикрас для волосся. Її корисні поради і вдалі настанови допомогли дітям із задоволенням зробити прикраси своїми руками.
28 лист. 2018

на уроках

На уроках трудового ми ліпимо сніговиків з паперу,
24 лист. 2018

Сьогодні в нашому закладі ми підтримали традицію пам'яті жертв Голодомору " Ми пам'ятаємо! Ми сильні!".

Нація, яка не усвідомлює своїх традицій і не шанує загиблих, не гідна поваги інших!!!
23 лист. 2018

День пам’яті жертв Голодомору

Остання субота листопада – щорічний національний пам’ятний день в Україні, День пам’яті жертв Голодомору.
21 лист. 2018

21листопада у нашій школі відзначили 5 - ту річницю знаменної для нашої Батьківщини дати Дня Гідності та Свободи, тих кровавих подій і перших жертв "Революції Гідності".

Учнівське самоврядування випустило стін-газету, святково оформили зал де проходив захід.
16 лист. 2018

Учні Карівської школи відзначили День української писемності і мови.

Мова-це наша національна ознака, в мові -наша культура, сутність нашої свідомості.
15 лист. 2018

14 листопада шкільна спільнота Карова відсвяткувала 91 річницю з Дня народження славетного земляка, воїна УПА, вірного сина України Василя Макуха.

Учні взяли участь у виховному заході "Василь Макух. Я не здамся ніколи", переглянули відеоролик і презентацію про життєвий шлях українського патріота-націоналіста, заспівали пісні про героя, розказали вірші на честь "вільного сина невільного народу"
4 лист. 2018

Сьогодні карівська громада вшановує 50 річницю самоспалення великого патріота, народного героя, незламного ворога комуністичного режиму Василя Макуха, який народився і жив у селі Карів. Його живий вла

Учні Карівської школи взяли активну участь у святкуванні легендарної історичної події: 100-річчя створення ЗУНР. Пролунали патріотичні пісні, звучали щемливі вірші. Цікаво і повчально виступив громадський діяч Степан Івасейко.