Бібліотека

Престиж, привабливість, важливість і потрібність бібліотеки безпосередньо залежать від переліку та якості  послуг і комфортних умов, які вона надає користувачам. Ефективне забезпечення інформаційних потреб користувачів залежить від чіткого планування роботи, заходів та послуг, які  надаються впродовж навчального року. Свою  діяльність  шкільна  бібліотека  проводить  згідно  з  планом  роботи,  який є складовою частиною плану навчально-виховної  роботи школи  і затверджується директором  навчального  закладу. Бібліотека  – структурний підрозділ школи, основна мета якого - забезпечення навчально-виховного процесу інформацією.

Кожного року шкільний бібліотекар планує свою роботу. Планування - процес творчий і складний. План – це не тільки визначення конкретних завдань та основних показників, традиційних, інноваційних форм взаємодії бібліотеки й користувача, а й передбачення  кінцевого результату діяльності та виявлення її ефективності.

1. Популяризація діяльності бібліотеки

1. Екскурсії  до бібліотеки.

2. Аналіз читацьких формулярів.

3. Складання індивідуальних списків читання.

4. Оформлення виставки формулярів кращих читачів.

5. Робота з читачами-боржниками.

Книжкові виставки та тематичні полиці:

1. «Торкнись краси природи серцем».

2. «Книги письменників – земляків».

3. «Скарбниця духу і добра».

Огляд випусків науково-популярної книги

Я пізнаю світ.

Книжкові виставки та тематичні полиці

1. «Літературна Львівщина».

2. «Великий Кобзар».

3. «Моя мова – мова материнська».

Години цікавих повідомлень

1. «Це цікаво знати».

Цикл виставок

1. «Моя земля – земля моїх батьків».

2. «Є така держава – Україна».

3. «Гетьмани України».

Години народознавства

1. «Українське народознавство».

Вікторина

«Чи знаєш ти своє село?»

Огляд літератури

«Книги письменників – земляків».